VCT cu exitoso siman tras di lomba

VCT cu exitoso siman tras di lomba

VELOCITY CYCLING TEAM fin di siman cu a caba di pasa a organisa su di 6 Warm up race Race.
Un fin di siman exitoso patras di lomba.

Prome dia:
Diabierna VCT a cumiensa cu un “Criterium Race”
Ruta tabata e circuito na Seroe Tijshi (1.7 km pa buelta)
Tempo cu cada participante mester a core tabata depende di nan categoría. Den e tempo stipula e participante cu dal mas hopi buelta ( of den e menos tempo) a sali e ganador absoluto.

inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019

Categoria cu a participa y ganadornan:
Homber adulto: Elite (19+) Di cual ganadornan ta
* 1 lugar Akeem Kock (VCT,)
* 2 lugar Ruson Gonzalez (VCT)
* 3 Imru Maduro (SFCC)

Miembronan di e teamnan correspondiente a tuma e medalla pa Akeem Y Imru.
Junior (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Reegel winklaar (VCT)
*2 lugar Indy Van Vliet (TBT)
*3 lugar Rylan Vrolijk (HCT)

Pre -Junior (15-16) ganadornan tabata
*1 lugar Victor Uribe (HCT)
*2 lugar Joshua Krozendijk (VCT)
*3 lugar Sean Walle (VCT)

Master A (30-39) ganador ta:
1 lugar Ryan Lacle (FX)
2 lugar Jean Carlo Ras (HCT)
3 lugar Ricardo Orman (IND)

Master B (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Rodney Maduro Aruba (TRSA)
2 lugar Edwin Hekman Aruba (FX)
3 lugar Edgar Colina Aruba (IND

Master C (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Gert van Vliet (TBT)
2 lugar Eddie Vos (HCT)
3 lugar Ludwig Hermans (HCT)

Elite Women (19+) ganadora Elise Bossong

Junior Women (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Silviene Gonzalez (VCT)
*2 lugar Denise Brouwer (HCT)

Muchanan:
Categoria 4: mucha homber: su ganador ta:
Joel Burgos

Categoria 4: mucha muher :
*1 lugar Victoria Uribe (TBT)
*2 lugar Arabella Maduro (TBT)

Categoria 3: mucha homber :
*1 lugar Willy Rodriguez (VCT)
*2 lugar Asher Thiel (VCT)

Categoria 3: mucha muher: su ganador ta:
Zanny Quimper

Categoria 2: mucha homber :
*1 lugar Xavian Rasmijn (VCT)
*2 lugar Givan Flanegin (HCT)

Di dos dia:
Diasabra VCT a cumiensa cu “Time Trial”

Ruta tabata e circuito na Malmok (6 km pa buelta)
Categoria cu a participa y ganadornan:

Homber adulto: Elite (19+) Di cual ganadornan ta
* 1 lugar Akeem Kock (VCT,)
* 2 lugar Ruson Gonzalez (VCT)
* 3 Victor Vrolijk (FX)

Junior (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Reegel winklaar (VCT)
*2 lugar Indy Van Vliet (TBT)
*3 lugar Rylan Vrolijk (HCT)

Pre -Junior (15-16) ganadornan tabata
*1 lugar Victor Uribe (HCT)
*2 lugar Joshua Krozendijk (VCT)
*3 lugar Sean Walle (VCT)

Master A (30-39) ganador ta:
1 lugar Jean Carlo Ras (HCT)
2 lugar Ryan Lacle (FX)
3 lugar Edwin Ras (IND)

Master B (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Rodney Maduro Aruba (TRSA)
2 lugar George Winterdaal (SWC)
3 lugar Lysander Loefstok (TTSA)

Master C (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Lucien Dirksz (ACT)
2 lugar Gert van Vliet (TBT)
3 lugar Eddie Vos (HCT)

Elite Women (19+) ganadora
Elise Bossong

Junior Women (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Silviene Gonzalez (VCT)
*2 lugar Denise Brouwer (HCT)

Categoria 4: mucha homber: su ganador ta:
Joel Burgos

Categoria 4: mucha muher:
*1 lugar Victoria Uribe (TBT)
*2 lugar Arabella Maduro (TBT)

Categoria 3: mucha homber:
*1 lugar Willy Rodriguez (VCT)
*2 lugar Asher Thiel (VCT)

Categoria 3: mucha muher: su ganador ta:
Zanny Quimper

Categoria 2: mucha homber:
*1 lugar Givan Flanegin (HCT)
*2 lugar Xavian Rasmijn (VCT)

Di Tres dia di Careda:

Diadomingo VCT tabata tin su “Circuit Race”

Ruta tabata e circuito na Barcadera (5 km pa buelta)
Cantidad di buelta cu cada participante mester a core tabata depende di nan categoría den cual nan ta core.
Categoria cu a participa y ganadornan:

Homber adulto: Elite (19+) Di cual ganadornan ta
* 1 lugar Imru Maduro (SFCC,)
* 2 lugar Ruson Gonzalez (VCT)
* 3 Victor Vrolijk (FX)

Junior (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Reegel winklaar (VCT)
*2 lugar Indy Van Vliet (TBT)
*3 lugar Rylan Vrolijk (HCT)

Pre -Junior (15-16) ganadornan tabata
*1 lugar Sean Walle (VCT)
*2 lugar Victor Uribe (TBT)
*3 lugar Andre Kock (TBT)

Master A (30-39) ganadornan ta:
1 lugar Ryan Lacle (FX)
2 lugar Edwin Ras (FX)
3 lugar Ricardo Orman (IND)

Master B (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Rodney Maduro Aruba (TRSA)
2 lugar Lysander Loefstok (TTSA)
3 lugar Tommy Pietersz

Master C (40-49) ganadornan ta:
1 lugar Gert van Vliet (TBT)
2 lugar Eddie Vos (HCT)

Elite Women (19+) ganadora
Elise Bossong

Junior Women (17-18) su ganadornan ta
*1 lugar Silviene Gonzalez (VCT)
*2 lugar Denise Brouwer (HCT)

Nos muchanan tambe a batalla y e resultado ta lo siguente:

Categoria 4: mucha homber: su ganador ta:
Joel Burgos

Categoria 4: mucha muher:
*1 lugar Victoria Uribe (TBT)
*2 lugar Arabella Maduro (TBT)

Categoria 3: mucha homber:
*1 lugar Willy Rodriguez (VCT)
*2 lugar Asher Thiel (VCT)

Categoria 3: mucha muher: su ganador ta:
Zanny Quimper

Categoria 2: mucha homber :
*1 lugar Givan Flanegin (HCT)
*2 lugar Xavian Rasmijn (VCT)

Nos famia di VCT ta desea di gradici Papa dios cu a protega tur nos participante, voluntarionan, polisnan y personanan cu a bin wak e caredanan.

Un Danki deportivo y aplauso na cada un di e coredornan di Bonairo, individualnan, TBT, CTD, FX, TTSA, CR, SFCC, TMT , HCT, SWC y di VCT cu a hasi e weekend aki un exitoso total.

Un danki sigur ta bai pa nos sponsernan di semper: …….
Un danki hopi special pa Riu Hotel cu a sponser nos e bunita Jersey pa e ganadornan All over di cada categoría.
Last but not Least na tur voluntario y Mayornan manera semper ta juda sin pensa 2 biaha.

Boso ta MASTER !!!

  • 53221787_2375552979130343_1918577919941148672_o
  • 53348938_2372811409404500_9041283638460678144_o
  • 53375581_2372812066071101_6069193658635124736_o
  • 53547735_2372810672737907_3097628596827586560_o
  • 53557092_2372811369404504_1078243276143722496_o
  • 53573920_2372810382737936_1728733502100209664_o
  • 53588547_2372811179404523_6376231984338829312_o
  • 53695278_2372811449404496_2330273818280460288_o
  • 53725133_2372811882737786_4439698025903816704_o
  • 53788203_2372810599404581_5027985065146056704_o
  • 53831176_2372810282737946_2818992761003311104_o
  • 53891028_2372811156071192_2452844088894947328_o
  • 54268136_2372810099404631_5990675136703889408_o
  • 54515134_2375553019130339_1298013780562673664_o
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Related posts