Streetwise celebration BMX Challenge 2019

Streetwise celebration BMX Challenge 2019

Nos di Team Streetwise nos kier a pidi danki na nos sponser nan sin nan aporte nos careda 28 Sept 2018 lo no tawata posibel tambe danki na tur mayornan cu semper tey pa juda. Na Petrus, Coach Glenn Dewindt, Coach Jeanou na nos helper pa cu nos lista nan. Un danki tambe na tur Team cu a participa na nos careda categoria nan tawata strider all challenge, Elite y tambe Oldschool.
Danki na team Corsow pa boso participashon na nos careda
Danki na nos sponsers
Y tambe nos twt tin bautizo di nos uniform nobo danki na AUA y tambe nan Go Fast Aruba Traiding company danki ne dos madrina y padrino nan aki y uniform a wordo batisa cu Gofast Stronger for longer Go fast ,Tri bike Aruba ,Chichi snacks, King car care, Eco cooling, Smith &Dorlas, Manrique Capriles, Frasa Trading, Air Tech, More 4 Less Jeep&car rental, Quebero sand blast painting & scaffold Unicon, Dasem services, Star enterprises, Adju’s upholster, Spectrum sound, Danki di curason.

inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019
inPostAdd_febr2019

STRIDER 2-3
1)Daedrian Koolman

Strider 4-5
1)Jorgen De Cuba StreetWise
2) Brendon Croes

Open Class 10-
1) Jaydon Wernet Streetwise
2) Joshua Wernet Rough Riders
3) Ashwad Fingal Rough Riders

Open Class 11-14
1)Sigmar Tromp Rough Riders
2) Christopher Richardson Street Wise
3)Shakir Diaz Street Wise

Open Class 15+
1) Feddison Flanders StreetWise
2) Endy DE Jesus StreetWise
3) Dquon Mc Bean – Courtar Rough Riders

Girls 9
1)Siudy Angela StreetWise
2) Shyloh Eduarda Corsow

Girls 14
1) Tirzah Regales Rough Riders
2) Anuska Geerman Speed Riders

250×250 in add post
250×250 in add post
250×250 in add post
250×250 in add post
250×250 in add post
250×250 in add post
250×250 in add post

Boys 6- menos
1) Brayden Elisabeth Crash Test Dummies
2) Kailen Wouters Rough Riders
3) Shaqion Web Streetwise

Boys 7
1)Zion Angela street Wise
2)Samuel Solognier Rough Riders
3) Levi Keteldijk Rough Riders

Boys 10
1) Jaydon Wernet Street wise
2) Joshua Wernet Rough Riders
3)Jean milo Liesdek Streetwise

Boys 12
1) Cayle Vis Street Wise
2) Jay Shawn Mc Bene Courtar Rough Riders
3) Thair Thode Rough Riders

Boys 14
1) Christopher Richardson Streetwise
2) Sigmar Tromp StreetWise
3) Shakir Diaz Street Wise

Boys
1) Jevon Lewis Streetwise

Boys 17 +
1)Etienne Dewindt StreetWise
2) Joel Smith the Yard
3) Endy De Jesus Street wise

Pro Open
1) Feddison Flanders Street Wise
2) Zygion Soekandar Rough Riders
3 Dquon Mc Bean – Courtar Rough Riders

Oldschool
1)Lorenzo Maduro
2) Gregory Wouters Rough Riders
3)Ruell Justilana.

Related posts